עמוד הבית קטלוג מוצרים מבצעים אודות צור קשר
סל מוצרים (0) | סה"כ לחשבון: 0
שילוב פופים לחדרי ילדים

 כמה פעמים רציתם להחליף את ריהוט חדרי הילדים, אבל בכל פעם הופיע בעיה חדשה שדרשה תשומת לב ו...כסף? . בכתבה ארצה לספר לכם איך בעזרת תקציב קטן שיכלול קניית פופים, תוכלו לתת לחדר מראה חדש ומעוצב. מכיוון שריהוט חדר הילדים כולל בתוכו שולחן כתיבה, כסא, ארון בגדים מיטת נוער ולעיתים גם חפצים נלווים כגון: שטיח, וילון, מנורת לילה וכד',  ההחלטה להחליף את הריהוט לחדרי הילדים אינה החלטה שמתקבלת כלאחר יד, ואין ספק שהיא כרוכה בהוצאה כספית גדולה ובתכנון.

מלאכת הבחירה והשילוב

במידה ונרצה לרכוש פריט אחד מכלל ריהוט החדר, יש לקחת בחשבון כי יש להתאים את שולחן הכתיבה, מיטת נוער, או הארון שנרכוש,  לרהיטים שכבר קיימים בחדר, שאחרת ניצור ג'ונגל קטן ולא זו הייתה הכוונה. בחדרי ילדים חשוב מאוד לשמור על אוירה נעימה ונינוחה שלא נרצה להפר אותה, ולכן  שילוב של פופים לילדים בחדר, הוא פתרון נפלא. לא רק שהם נוחים מאוד לישיבה, אלא יותר מכך פופים משרים אוירה רגועה ונעימה לילד וכשיש פוף בחדר, הילד יודע שתמיד יש לו מקום נעים לשבת בו. לגבי צבעי פופים שנוכל לבחור, אין הכוונה שאין לבחור צבעים חזקים, זוהרים או בולטים.  להיפך. חדרי ילדים יכולים להיות החדרים בבית בהם ניתן חופש לדמיון וליצירתיות שבנו. נוכל ליצור חדרים שיהיו צבעוניים מאוד כגון שולחן כתיבה אדום בשילוב רהיט כדוגמת פוף לבן, ולעומתם חדרי נוער שיכולים להיות בגווני שחור ולבן בהם נשלב מיטת נוער שחורה עם שני פופים בשחור-לבן. מנגד יש את המעדיפים להישאר צמודים לסגנון הקלאסי, והם ישלבו מיטת נוער, שולחן כתיבה וארון בגדים מעץ לצבעיו השונים ואז נוכל להוסיף פופים בצבע תכלת, ורוד, ירוק זית ועוד. כאמור, אינספור אפשרויות וסגנונות, העיקר הוא לשמור על סגנון והרמוניה בין הצבעים שישלטו בחדר.

לא להתפשר על האיכות

כאשר אנו רוצים לרכוש ריהוט לחדרי ילדים, בין אם אלו הרהיטים עצמם, פופים למיניהם או אקססוריז, ישנן שתי אפשרויות עיקריות : לרכוש ריהוט איכותי או להתפשר ולקנות ריהוט זול יותר, אך לקחת בחשבון כי תמורת תשלום "קטן" נקבל ברוב המקרים תמורה בהתאם. לכן, לפני שאנחנו ממהרים לקחת החלטה ולרכוש ריהוט חדש, כדאי לבדוק שוב האם התמורה שנקבל עבור כספנו מצדיקה את המחיר. לצערנו, ברוב המקרים נגלה כי המשפט הידוע "זול הוא יקר" התקיים אצל כל מי שהתפתה לרכוש במחיר זול ומפתה. לא כל פוף שנראה יפה אכן פוף איכותי, ולא כל שולחן כתיבה  ישרת את ילדכם למשך מספר שנים. לכן, במיוחד בחדרי ילדים, אשר חשובה לכם נוחות הילד ובטחונו, יש לרכוש ריהוט מחברה איכותית ובעלת מוניטין. חברה שיש לה אמא ואבא...

אני בטוח שתגלו כי אין צורך להחליף את כל הריהוט בחדר וכי ניתן להסתפק ברכישת פריט אחד חדש בלבד. כך נמצא עצמנו רוכשים מיטת נוער לילד המתבגר, או מחליפים את שולחן הכתיבה לילד שעלה השנה לכיתה א, ותוספת פופים משדרגת את כל החדר ומעניקה לו מראה נפלא ומרענן. כך במקביל תוכלו ליצור אוירה חדשה לגמרי בחדר בתקציב קטן בהרבה מהתכנון המקורי.

ארון בגדים, שולחן כתיבה, פופים  וכל פריט שתרכשו לחדר הילדים יזכה אתכם בחיוך ענק מילדכם.. ומה חשוב יותר מזה? ... 

פופים | ביגדדי

פוף | פופים | פוף לישיבה | פופים זולים | פוף ענק | כורסאת פוף | פוף כורסא | פופים לילדים

 

כל הזכויות שמורות לקבוצת אאוטסייד בע"מ - ביגדדי 2010  (C )        תקנון האתר

  

Facebook Twitter YouTube
בניית אתרים